Usuwanie azbestu

Informacja dla osób, które złożyły wnioski o demontaż i usunięcie azbestu ze swojej posesji w 2015 roku.

Wójt Gminy Przemyśl uprzejmie informuje, że Gmina Przemyśl w dniu 9 lipca 2015 r. podpisała z firmą Środowisko i Innowacje Sp. z o. o., 28-142 Tuczępy, Dobrów 8, umowę na "Usuwanie i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Przemyśl".

Zgodnie z umową prace będą związane z demontowaniem pokryć dachowych zawierających azbest, transportem i unieszkodliwianiem tych wyrobów oraz odbiorem i unieszkodliwieniem wyrobów już zdemontowanych, złożonych na terenie posesji. 

Zakres prac nie obejmuje zakupu i montażu nowych pokryć dachowych

Przewidywany termin rozpoczęcia prac: 3 sierpnia 2015 r.
Przewidywany termin zakończenia prac: 30 września 2015 r.

Osoba do kontaktu:
Barbara Lechowicz
tel. 16 670 48 00 (wew. 33)

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.