W ramach Rowerowego weekendu w Gminie Przemyśl zapraszamy wszystkich na dwa wydarzenia:

13.07.2019 r. - XXIV Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim dla amatorów FAMILY CUP 2019 – eliminacje Województwa Podkarpackiego.

14.07.2019 r. - Rajd Rowerowy.

Impreza podobnie jak przed rokiem odbędzie się na Forcie W VIII Łętownia. Obiekt ten ze swoimi pagórkowatymi okolicami i pięknymi widokami powinien przypaść do gustu miłośnikom jazdy na dwóch kółkach.

Do udziału w imprezie zachęcamy indywidualnych kolarzy-amatorów jak i CAŁE RODZINY. Oprócz kasku i roweru zbierzcie ze sobą znajomych, rodzinę i przyjaciół - gwarantujemy dobrą zabawą dla wszystkich uczestników jak i kibiców !!!

Regulamin zawodów: dostępny na stronie www.familycup.com.pl.

Zapisy:

• na stronie www.familycup.com.pl. ( zakładka: kolarstwo -> formularz zgłoszeniowy);
  • w dniu imprezy w biurze zawodów od godz. 8.30.

Start zawodów: 13.07.2018 r. godz. 10.00 FORT W VIII Łętownia

Po zawodach na wszystkich uczestników będzie czekał poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

Kontakt tel. z organizatorem: 16 670 48 00 wew. 38.

Patronat medialny: Gazeta Codzienna Nowiny oraz portal nowiny24 - https://nowiny24.pl/

Rajd Rowerowy

Zbiórka na Forcie V "Grochowce" o godz. 10:00, skąd następnie ruszamy w stronę Witoszyniec.

Meta na Forcie VIII "Łętownia", gdzie na wszystkich czekać będzie poczęstunek.

Możliwy transport uczestników i rowerów do Grochowiec: Zespół Szkół w Ostrowie - godz. 9:00. Zgłoszenia należy dokonać do dnia 10.07.2019 r. osobiście w Urzędzie Gminy  Przemyśl (IIp. pok. 200) lub telefonicznie pod  numerem: 16 670 48 00 (wew. 57)

Wszystkie informacje dostępne są w Urzędzie Gminy Przemyśl oraz pod numerem telefonu: 16 670 48 00 (wew. 57)

Family Cup - plakat