Wyniki naboru na stanowisko opiekuna - wychowawcy i asystenta opiekuna

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemyślu ogłasza, że na stanowiska opiekuna - wychowawcy i asystenta opiekuna w świetlicach opiekuńczo - wychowawczych o charakterze półkolonijnym w Ostrowie, Ujkowicach, Nehrybce i Witoszyńcach k. Przemyśla w okresie od 1 lipca - do 31 sierpnia 2015 r. w wyniku postępowania konkursowego oraz rozmowy kwalifikacyjnej z dnia 29 czerwca 2015 r. zatrudnione zostały: 

Stanowisko - Opiekun wychowawca - Anna Lasek z Ostrowa

Stanowisko - Asystent opiekuna - Agata Tomaka z Hermanowic

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (wyniki_naboru.pdf)Wyniki naboru 01.07.2015 r.PDF375 kB

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.