Ruszyła półkolonia w Ostrowie

 Ruszyła Półkolonia w Ostrowie!!!

W dniu 01 lipca 2015 r. o godzinie 9.00 pełną parą ruszyła Świetlica opiekuńczo-wychowawcza o  charakterze półkolonii w Ostrowie. Siedziba Świetlicy mieści się w Zespole Szkół w Ostrowie i będzie czynna w terminie od 01.07 do 15.07.2015 r. w godzinach od 9.00 do 16.00.

Półkolonię poprowadzi kadra w składzie(od lewej): Pani Ania Lasek (wychowawca ), Pan Marek Olech ( stażysta) oraz Pani Agata Tomaka (asystent wychowawcy).

Dzieciaki oraz młodzież jak zwykle nie zawiodły i już od godzin rannych stworzyły silną grupę liczącą 37 uczestników Półkolonii.

Mając na względzie okres wakacyjny i dużo wolnego czasu program półkolonii został opracowany tak, aby dzieci/młodzież nie narzekały na nudę. Zaplanowano wycieczki turystyczno-integracyjne, dyskotekę, rodzinny rajd rowerowy, różnorodne zajęcia plastyczno-techniczne, sportowo - rekreacyjne. Nie zapomniano również o walorach edukacyjnych i do uczestników półkolonii zostaną skierowane programy profilaktyczne przeprowadzone przez przedstawiciela Stowarzyszenie Animatorów Trzeźwości Pana Piotra Chudę  oraz pogawędki tematyczne z "ciekawymi ludźmi".

Dzieci/młodzież uczestnicy półkolonii mają zapewniony ciepły posiłek, podwieczorek oraz wodę, napoje. Udział w półkolonii jest bezpłatny.

Podczas pierwszego dnia uczestnicy wraz z kadrą nadały swojej półkolonii nazwę "KRAINA UŚMIECHU". Życzymy więc wszystkim uczestnikom Półkolonii uśmiechniętych wakacji!!!

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (plan zajec.pdf)Plan zajęćPDF207 kB

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.