Rodzinny Rajd Rowerowy w Ostrowie

W minione niedzielne popołudnie tj. 12.07.2015r. odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy w miejscowości Ostrów zorganizowany przez Gminę Przemyśl w ramach projektu " PODAJ DALEJ – profilaktyka przemocy domowej w Gminie Przemyśl.

Pogoda dopisała – nie było za gorąco ani za chłodno. Około 25 miłośników jazdy na rowerze wyruszyło z parkingu Zespołu Szkół w Ostrowie na trasę Rajdu, która przebiegała następująco: Ostrów Szkoła - Fort Łętownia - Ostrów Stadion. Pomimo, że trasa liczyła ponad 10 km i w jedną stronę trzeba było zmierzyć się z lekkim podjazdem, nikt nie zrezygnował i wszyscy dzielnie dojechali do mety.

Na Stadionie na rowerzystów czekali członkowie rodzin oraz dopingujący im mieszkańcy Ostrowa. Płonęło już także przygotowane ognisko zapraszając do upieczenia kiełbaski. Rodzice wraz z dziećmi oprócz poczęstunku mieli okazję do sprawdzenia się w różnych konkursach czy zabawach. Nie było wygranych czy przegranych liczyła się tylko dobra zabawa.

Nie zabrakło również rozmów o problemach dnia codziennego jak i wymiany poglądów na różne tematy te mniej i bardziej przyziemne. Artystycznym akcentem było wspólne śpiewanie z gitarą przy ognisku. Impreza trwała do godzin wieczornych.

Wszystkim uczestnikom Rodzinnego Rajdu i Ogniska dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.