Półkolonia w Ostrowie zakończona

Niestety czas szybko płynie, w mgnieniu oka minęło dwa tygodnie i półkolonia w Ostrowie dobiegła końca. 37 osobowa grupa dzieci i młodzieży w okresie od 01.07. do 15.07.2015 r. mogła w atrakcyjny sposób spędzić początek wakacji. Program półkolonii był różnorodny i ułożony tak, aby każdy uczestnik znalazł coś ciekawego dla siebie.

Dzieci brały udział w zajęciach plastyczno-technicznych, sportowych, uczyły się śpiewać piosenki, uczestniczyły w przeróżnych zabawach i grach przygotowanych przez opiekunów. Starsi uczestnicy półkolonii wzięli udział w 10 – godzinnym programie profilaktycznym "Trujący bluszcz, czyli o szczęściu, złości i przemocy". Prawdziwą radością i ochłodą w upalny dzień był wyjazd do Radymna (03.07.2015r.), gdzie dzieci po zwiedzeniu krainy dinozaurów mogły skorzystać z kąpieli na plaży strzeżonej nad zalewem "Zek". Wielką przygodą dla wszystkich były również wycieczki do Rzeszowskiego Multikina (08.07.2015r.) oraz nad Solinę (14.07.2015r.). Uczestnicy półkolonii wraz z rodzinami mogli również wspólnie spędzić niedzielne popołudnie biorąc udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym i ognisku (12.07.2015r.). Zakończeniem wspólnie spędzonych chwil była zorganizowana w ostatni dzień półkolonii dyskoteka.
Tegoroczna półkolonia dostarczyła dzieciom wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Miejmy nadzieję, że za rok znów się spotkamy.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.