Rodzinny Rajd Rowerowy w Ujkowicach

W niedzielę 26 lipca 2015 r. o godzinie 15.00 pod Zespołem Szkół w Ujkowicach zebrała się grupa miłośników jazdy na rowerze. Były to osoby w różnym wieku, ale wszystkich połączył jeden cel – uczestnictwo w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Gminę Przemyśl w ramach projektu "PODAJ DALEJ – profilaktyka przemocy domowej w Gminie Przemyśl". I chociaż pogoda była trochę kapryśna i już wydawało się, że impreza zostanie odwołana to dzięki zapałowi i  determinacji mieszkańców Ujkowic wszystko odbyło się zgodnie z planem. A optymizm uczestników sprawił, że na niebie na resztę popołudnia pojawiło się słońce. Trasa Rajdu, która przebiegała następująco: Ujkowice Szkoła - Ujkowice Fort - Ujkowice Stadion może nie była długa, ale dość wymagająca i niejednemu uczestnikowi dała niezły wycisk. Wszyscy jednak dobrze się bawili i mimo zmęczenia dzielnie dojechali na metę.

Na Stadionie na rowerzystów, członków ich rodzin oraz mieszkańców Ujkowic czekało rozpalone ognisko, przy którym wszyscy wspólnie zgromadzili się, aby upiec kiełbasę, porozmawiać, a także pośpiewać przy akompaniamencie gitary. Rodzice wraz z dziećmi oprócz poczęstunku mieli okazję do sprawdzenia się w różnych konkursach i zabawach.

Wszystkim uczestnikom Rodzinnego Rajdu i Ogniska dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.