Rodzinny rajd rowerowy w Witoszyńcach

W niedzielę 16.08.2015r. odbył się kolejny Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany w ramach projektu "PODAJ DALEJ – profilaktyka przemocy domowej w Gminie Przemyśl", tym razem spotkaliśmy się w Witoszyńcach . Impreza była inauguracją rozpoczynającej się w poniedziałek (17.08.2015r.) półkolonii dla dzieci i młodzieży z Witoszyniec i Grochowiec. Mimo upalnej pogody uczestnicy nie zawiedli i na starcie, pod Świetlicą Wiejską w Witoszyńcach stawiło się liczne grono mieszkańców Witoszyniec i Grochowiec. Wszyscy uśmiechnięci i gotowi do trasy, która była zróżnicowana i urozmaicona: raz pod górkę raz z górki, zataczając pętle wokół Witoszyniec i Grochowiec. Uczestnicy potrzebowali około godziny na pokonanie całego dystansu. Na mecie pod świetlicą Wiejską w Witoszyńcach na rowerzystów, członków ich rodzin oraz mieszkańców Witoszyniec i Grochowiec czekało rozpalone ognisko i pyszna kiełbasa na gorąco. W miłej, rodzinnej atmosferze aż do godzin wieczornych upływało biesiadowanie. Wszystkim uczestnikom Rodzinnego Rajdu Rowerowego i Ogniska dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział.

Galeria zdjęć

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.