Konkurs na stanowisko urzędnicze: Inspektor ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemyślu ogłasza konkurs na stanowisko urzędnicze: Inspektor ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu - ul. płk. M. Borelowskiego 1, 37-700 Przemyśl.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (kwestionariusz_osobowy.pdf)Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnieniePDF1267 kB
Download this file (konkurs na stanowisko-inspektor ds. swiadczen rodzinnych i funduszu alimentacyjnego.pdf)WymaganiaPDF169 kB