Pożegnanie wakacji

28 sierpnia 2015 r. na Stadionie w Ostrowie odbyła się impreza dla dzieci i młodzieży mieszkających na terenie Gminy Przemyśl. Spotkanie miało charakter podsumowujący działalność półkolonii zorganizowanych w ramach projektu "PODAJ DALEJ – profilaktyka przemocy domowej w Gminie Przemyśl". W trwającej od 10.00 do 14.00 zabawie udział wzięło 140 uczestników półkolonii.

I chociaż było to pożegnanie z wakacjami wszyscy świetnie się bawili korzystając ze sprzyjającej pogody i przygotowanych przez organizatorów atrakcji. Najlepiej atmosferę imprezy oddają poniższe zdjęcia.

Wszystkim uczestnikom półkolonii dziękujemy za udział, wspólne przeżywanie przygód oraz poszukiwanie i zdobywanie wiedzy. Życzymy Wam również samych sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Wychowawcom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację półkolonii dziękujemy za życzliwość, pomoc i wsparcie.

Galeria zdjęć

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.