Czas na aktywność w Gminie Przemyśl - Podsumowanie projektu

Dnia 17 września br. - w podziemiach Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu podsumowaliśmy osiągnięcia w realizacji projektu systemowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego - „Czas na aktywność w Gminie Przemyśl”.

 

Projekt ten był realizowany w latach 2008 – 2015, we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie, Powiatowym Urzędem Pracy w Przemyślu, Regionalnym Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Rzeszowie, KM POLICJI oraz wieloma innymi instytucjami i podmiotami, w tym; Organizacjami Pozarządowymi. (SAT, „CARITAS”)

Łącznie, w tym czasie uczestniczyło w projekcie ponad 320 klientów pomocy społecznej z terenu naszej Gminy. To ogromna liczba osób i rodzin, które uzyskały wymierną pomoc i wsparcie w trwałej zmianie swojej sytuacji.

Uczestnicy różnorodnych warsztatów, szkoleń, wyjazdów studyjnych oraz przedsięwzięć wspierających ich pozycję na rynku pracy zdobyli wiele umiejętności praktycznych i społecznych.

Ryszard Wołoszyn
Kierownik GOPS w Przemyślu

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.