W dniu 14.07.2018 r. na stadionie sportowym w Krównikach odbył się „Memoriał im. Druha Juliana Sieradzkiego.”  Gminne zawody sportowo – pożarnicze zostały przeprowadzone dla upamiętnienia sylwetki społecznika który pełnił funkcje Prezesa  Gminnego i Powiatowego Oddziału ZOSP RP w Przemyślu a poprzedzone zostały złożeniem wiązanek kwiatów oraz zapaleniem zniczy na Jego grobie.

Zawody zostały rozegrane w 2 konkurencjach ( sztafeta pożarnicza 7x50 i ćwiczenia bojowe od motopompy) i oceniane przez Komisję sędziowską z KM PSP W Przemyślu pod przewodnictwem bryg. Wojciecha Domagalskiego.

W zawodach uczestniczyło 7 drużyn a wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

• I miejsce - OSP Hermanowice – 115,41 pkt
  • II miejsce - OSP Witoszyńce – 130,29 pkt
  • III miejsce - OSP Grochowce – 131, 79 pkt
  • IV miejsce - OSP Pikulice – 147,46 pkt
  • V miejsce - OSP Ujkowice – 156, 78 pkt
  • VI miejsce - OSP Nehrybka – 182,12 pkt
  • VII miejsce - OSP Wapowce – dyskwalifikacja

Drużyny uhonorowane zostały pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Wójta Gminy Przemyśl Pana Andrzeja Huka.

Szczególne podziękowanie należy się również Panu Stanisławowi Szewczykowi – radnemu Gminy Przemyśl i sołtysowi wsi Krówniki, który wraz ze swoją ekipą walnie przyczynił się do organizacji zawodów.