Konkurs na stanowisko urzędnicze: Inspektor ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemyślu informuje, że w procedurze naboru na wolne stanowisko pracy Inspektora ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemyślu, wpłynęło 6 (sześć) ofert, z których wymogi formalne określone w ogłoszeniu z dnia 1 września 2015 roku, spełnia 5 (pięć) ofert złożonych przez:

1. Panią Agatę Czereba - zam. w Przemyślu
  2. Panią Małgorzatę Dec - zam. w Medyce
  3. Panią Beatę Kuczkowską - zam. w Przemyślu
  4. Panią Joannę Sylwię Linda-Bembenek - zam. w Ostrowie
  5. Panią Agnieszkę Warchoł - zam. w Przemyślu

Rozmowa kwalifikacyjna z ww. osobami odbędzie się dnia 30 września 2015 r. od godz. 9.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemyślu przy ul. płk. M. Borelowskiego 1 (I piętro).

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Informacja - Rozmowy kwalifikacyjne.pdf)Lista osób zakwalifikowanych do rozmowy kwalifikacyjnejPDF465 kB