Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Przemyśl

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Przemyśl. Przekładamy Państwu do zapoznania projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Przemyśl na lata 2016-2022, który został przygotowany przez Radę Konsultacyjną Gminy Przemyśl w rocznym procesie budowania Strategii w sposób partycypacyjny w ramach projektu Karpacki Uniwersytet Partycypacyjny. Na kolejnych 5-ciu spotkaniach członkowie Rady Konsultacyjnej pochylali się nad różnymi sprawami i problemami społecznymi, korzystając z materiałów i dokumentów analityczno-sprawozdawczych, kierując się też swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym życia społecznego mieszkańców Gminy oraz opiniami mieszkańców. W tym roku przeprowadzono również ankiety nt. potrzeb społecznych różnych grup społecznych. Ten bogaty materiał zaowocował projektem załączonego dokumentu, który poddajemy dodatkowej ocenie przez Państwa.

Zapraszamy więc do analizy Strategii i wyrażenia przez Państwa opinii, czemu służy załączony formularz zgłaszania uwag w ramach konsultacji społecznych projektu.

Link do formularza: http://www.survio.com/survey/d/E9J8T3J2U4G3R7G2B

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.