Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w każdej dziedzinie życia.

Dziękuję Państwu za trud i poświęcenie włożone w edukację dzieci i młodzieży, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.

Życzę zadowolenia z pracy, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem i dla których jesteście największym autorytetem.

Wójt Gminy Przemyśl
Andrzej Huk