Prace Sejsmiczne na terenie Gminy Przemyśl

Informujemy, że na terenie Gminy Przemyśl Firma Geofizyka Kraków na zlecenie PGNiG realizować będzie badania geofizyczne.

Przewidywany czas pracy: od 15.12.2015 roku do 15.04.2016 roku.

Przed rozpoczęciem prac przedstawiciele firmy Geofizyka Kraków będą odwiedzać Państwa w celu zawarcia umowy zezwalające na wejście na posesję i działki, zamontowania aparatury badawczej lub użycia ciężkiego sprzętu.

Uczulamy Państwa, aby przed podpisaniem umowy z firmą Geofizyka Kraków sprawdzić (w obecności przedstawiciela firmy) stan budynków (mieszkalnych, gospodarczych itd.) i opisać istniejące uszkodzenia oraz skontrolować stan lustra wody w studni. W trakcie prowadzonych badań będą odczuwalne mniejsze lub większe wstrząsy.

Informujemy, że po zakończeniu badań na terenie gminy, należy sprawdzić stan wszystkich budynków (mieszkalnych, gospodarczych itd.), czy powstały na nich rożnego rodzaju uszkodzenia (pęknięcia, odspojenia, załamania itp.) oraz skontrolować wysokość lustra wody w studni czy nie uległo zmianie.

Wszelkie uszkodzenia lub niekorzystne skutki przeprowadzanych badań należy zgłosić do firmy Geofizyka Kraków w Dziale Zawiadomień i Likwidacji Szkód Geologicznych. Telefony kontaktowe: 12 29 91 300, 12 29 91 382, 12 29 91 457

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (plakat.jpg)Plakat 1173 kB

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.