Informacja-azbest

Informacja dla osób, które złożyły wnioski o demontaż i usunięcie azbestu ze swojej posesji w 2016 roku.

Wójt Gminy  Przemyśl uprzejmie informuje, że Gmina Przemyśl w dniu 8 czerwca 2016 r. podpisała z firmą Mazowieckie Przedsiębiorstwo Ekologiczne Danuta Hofman, 01-934 Warszawa ul. Arkuszowa 65/43 umowę na „Usuwanie i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Przemyśl”.

Zgodnie z umową prace będą związane z demontowaniem pokryć dachowych zawierających azbest, transportem i unieszkodliwianiem tych wyrobów oraz odbiorem i unieszkodliwieniem wyrobów już zdemontowanych, złożonych na terenie posesji.

Zakres prac nie obejmuje zakupu i montażu nowych pokryć dachowych.

Przewidywany termin zakończenia prac 30 września 2016 r.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (info_azbest_BL-6-09-2016.pdf)Pełny tekst 36 kB

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.