Zaproszenie do współpracy

Od 2006 roku Wójt Gminy Przemyśl wraz z Radą Gminy Przemyśl oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych są organizatorami plenerowej imprezy integracyjnej pod nazwą „Święto Pieroga”. Impreza skierowana jest do mieszkańców Gminy Przemyśl i okolic.

Z doświadczenia zebranego z lat poprzednich możemy z całą pewnością przyznać, że wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem i kilku tysięczną frekwencją. Impreza stała się jednym z ważniejszych wydarzeń kulturalnych w Gminie Przemyśl.

W 2018 roku „XII Święto Pieroga w Gminie Przemyśl” zostało zaplanowane w terminie 1-go lipca (niedziela) na stadionie sportowym w Ostrowie, w godzinach od 15.00 do 1.00 dnia następnego. W programie zaplanowano szereg atrakcji skierowanych zarówno do dzieci jak i dorosłych. Imprezę uatrakcyjni koncert  – gwiazdy wieczoru oraz zabawa taneczna przy zespole muzycznym.

Pragniemy zaprosić punkty gastronomiczne, wystawców, handlowców, artystów, rękodzielników oraz inne przedmioty do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej imprezie.

Oferty należy składać osobiście w Urzędzie Gminy Przemyśl (II p. sekretariat) lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ofercie należy podać asortyment stoiska, zapotrzebowanie na zabezpieczenie prądu oraz powierzchnię jaką będzie zajmowało stoisko. Konieczne jest załączenie niezbędnych pozwoleń i atestów.

Informacje dla zainteresowanych od 8:00 do 15:00 w Urzędzie Gminy Przemyśl lub pod numerem telefonu: 16 670 48 00.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo wyboru najatrakcyjniejszych dla charakteru imprezy propozycji.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.