Wyniki wyborów samorządowych

Wyniki głosowania na Wójta Gminy Przemyśl:

  • HUK Andrzej Władysław - 2622 głosy (59.55%)
  • KOWALSKI Witold Andrzej - 668 głosów (15.17%)
  • OSETEK Marek - 1113 głosów (25.28%)

 


 Wyniki głosowania do Rady Gminy Przemyśl:

 Okręg Wyborczy nr 1 - Krówniki:

  • SZEWCZYK Stanisław - 125 głosów (43.40%)
  • SZCZĘSNY Mariusz Piotr - 163 głosy (56.60%)

 

Okręg Wyborczy nr 2 - Łuczyce, Rożubowice:

  • SIWIECKA Ewa Teresa - 102 głosy (37.78 %)
  • HORBACZ Janusz Marek - 92 głosy (28.66 %)
  • BEDNARZ Leszek Andrzej - 127 głosów (39.56 %)

 

Okręg Wyborczy nr 3 - Hermanowice:

  • ŚWIĘTYNIOWSKA Celina Marzena - 135 głosów (54.66 %)
  • CZERNIAK Zbigniew Roman - 112 głosów (45.34 %)

 

 Okręg Wyborczy nr 4 - Malhowice, Stanisławczyk:

  • KURASIEWICZ Anna Maria - 100 głosów (59.88 %)
  • KOTULA Paweł Edward - 67 głosów (40.12 %)

 

Okręg Wyborczy nr 5 - Nehrybka:

  • KWIATKOWSKA Janina Maria - 237 głosów (71.82 %)
  • KALICKi Henryk Stanisław - 93 głosy (28.18 %)

 

Okręg Wyborczy nr 6 - Nehrybka, Pikulice:

  • PACUŁA Stanisław Kazimierz - bez głosowania

 

Okręg Wyborczy nr 7 - Grochowce:

  • SMYK Jan Michał - 198 głosów (62.26 %)
  • DEJNAK Bogusław Marian - 120 głosów (37.74 %)

 

Okręg Wyborczy nr 8 - Witoszyńce:

  • CZERKAWSKA Małgorzata - 80 głosów (38.83 %)
  • KONIUSZY Jan - 126 głosów (61.17 %)

 

Okręg Wyborczy nr 9 - Bełwin, Łętownia:

  • MICZAŁOWSKA Małgorzata Kinga - 166 głosów (57.04 %)
  • REPICH Andrzej - 125 głosów (42.96 %)

 

Okręg Wyborczy nr 10 - Kuńkowce:

  • WAŁCZYK Marek - 140 głosów (48.95 %)
  • BEREŚ Ewa Dominika - 59 głosów (20.63 %)
  • ŚWIRK Wiesław - 87 głosów (30.42 %)

 

Okręg Wyborczy nr 11 - Wapowce:

  • HORBACZ Verginica - 57 głosów (28.36 %)
  • MIŚNIAK Ryszard - 144 głosy (71.64 %)

 

Okręg Wyborczy nr 12 - Ostrów:

  • WASIEWICZ Marek Paweł - 188 głosów (50.67 %)
  • CZECH Wiesław Stanisław - 34 głosy (9.16 %)
  • SOLARSKI Tomasz Ryszard - 149 głosów (40.16 %)

 

Okręg Wyborczy nr 13 - Ostrów:

  • OLSZAŃSKA Maria - 145 głosów (45.03 %)
  • BŁAHUCIAK Wojciech Wincenty - 35 głosów (10.87 %)
  • KOWALSKI Witold Andrzej - 48 głosów (14.91 %)
  • ŚWISTAK Agata Maria - 94 głosy (29.19 %)

 

Okręg Wyborczy nr 14 - Ostrów:

  • KURASZ Ireneusz Michał - 233 głosy (57.96 %)
  • TOKARZ Bartłomiej Przemysław - 73 głosy (18.16 %)
  • BINDUGA Elżbieta Małgorzata - 96 głosy (23.88 %)

 

Okręg Wyborczy nr 15 - Ujkowice:

  • PACZKOWSKI Janusz Paweł - 253 głosy (66.58 %)
  • KOWALSKI Daniel Wojciech - 127 głosów (33.42 %)

 

Dane pochodzą ze strony: https://wybory2018.pkw.gov.pl/

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.