APEL O POMOC

Zwracamy się z prośbą o okazanie pomocnej dłoni dla rodziny z Kruhela (Przemyśl, ul.Kruhel), która kilka dni temu w nocy straciła dorobek swego życia w pożarze domu. Los dotknął ich już po raz drugi. Spaliło się całe wyposażenie domu mieszkalnego i wszystkie niezbędne rzeczy do codziennego funkcjonowania. Dom wymaga całkowitego remontu, wymiany tynków, okien, drzwi, co. itp.  Członkowie tej rodziny to społecznicy samorządowi, którzy wspierali i pomagali ludziom potrzebującym, a dzisiaj są w takiej samej sytuacji. Nie bądźmy obojętni, okażmy swoje wsparcie w jakiejkolwiek formie, potrzebne są nie tylko pieniądze, ale wszystko: meble, sprzęt, ubrania, pościel, wyposażenie codziennego użytku.

Osoby chętne udzielić wsparcia proszone są o kontakt do Pani Marii Jakubowskiej tel. 16 672 03 44, kom. 510 779 032.

Można również pomóc dokonując przelewu na konto nr: 67 1020 4274 0000 1102 0045 2953 z dopiskiem "pomoc MF"

Organizatorzy apelu: Stowarzyszenie Sołtysów Powiatu Przemyskiego

Przekażmy informację znajomym, właścicielom firm i instytucji, którzy chętnie włączą się w pomoc, za co z góry serdecznie dziękujemy.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.