Konkurs fotograficzny

Konkurs Fotograficzny pt. „Powiat Przemyski w obiektywie”.

Konkurs skierowany jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. W konkursie może brać udział każdy, kto zajmuje się fotografią, ale nie jest ona dla autora zdjęć sposobem zarobkowania.

Konkurs realizowany jest za pośrednictwem strony internetowej http://powiat.przemysl.pl/ należącej do organizatora. Komunikaty oraz informacje dotyczące konkursu publikowane będą na w.w. stronie internetowej.

Wszelkie pytania należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź dzwoniąc pod nr tel. 16 6785054 w. 285.

Konkurs rozpoczyna się 15.06.2019 r. i trwa do 31.10.2019 r.

Wszystkie informacje dot. konkursu zostały udostępnione w regulaminie.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Regulamin Konkursu Fotograficznego-2019r..doc)Regulamin konkursuDOC45 kB
Download this file (Zalacznik nr 1 - formularz osoba pelnoletnia-2019.doc)Załącznik nr 1DOC33 kB
Download this file (Zalacznik nr 2 - formularz osoba niepelnoletnia-2019.doc)Załącznik nr 2DOC31 kB
Download this file (Zalacznik nr 3 - Klauzula RODO-2019.doc)Załącznik nr 3DOC34 kB