MEGAUSTAWA-nowelizacja ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw

Obecnie w parlamencie trwają prace związane z nowelizacją ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw. Równocześnie nasilają się działania dezinformacyjne środowisk nieprzychylnych rozwojowi nowych technologii, których celem są właśnie Samorządowcy. Dlatego też w załączeniu przekazujemy pismo Pani Minister Wandy Buk w sprawie ww. nowelizacji.

Jednocześnie załączamy publikację pt. „Pole elektromagnetyczne a człowiek”, która przystępnie omawia najważniejsze zagadnienia związane z polem elektromagnetycznym o częstotliwościach radiowych oraz mobilnymi sieciami telekomunikacyjnymi; oraz publikację pt. „Przewodnik po 5G” poświęcony sieci nowej generacji.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.