Rusza nabór do V edycji projektu „Podkarpacki E-Senior”

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Rzeszowie ogłasza nabór do V edycji projektu „Podkarpacki E-Senior” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Rekrutacja prowadzona jest w terminie 04.11.2019 - 18.11.2019r.

Zajęcia odbywać się będą od 7 stycznia do 14 kwietnia 2020 r. w każdy wtorek w godz. 15.00-18.30 w Świetlicy Wiejskiej w Kuńkowcach.

V edycja projektu skierowana jest do 10 osób, które ukończyły 65 lat i zamieszkują na terenie gminy Przemyśl.

Zakłada podniesienie kompetencji cyfrowych z zakresu obsługi Laptopa, tabletu i smartphona. Cykl szkoleniowy obejmuje 15 spotkań z podstawowych kompetencji cyfrowych oraz 3 animacje czterogodzinne po ukończeniu cyklu szkoleniowego.

W ramach projektu zapewniamy materiały szkoleniowe, catering, transport.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

Formularze zgłoszeniowe prosimy składać w Urzędzie Gminy Przemyśl, ul. Borelowskiego 1.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 16 670 48 00 wew.57.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (e-senior-plakat.jpg)PlakatJPG1071 kB
Download this file (Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie V edycja.pdf)RegulaminPDF693 kB
Download this file (Formularz rekrutacyjny V ed.pdf)Formularz rekrutacyjnyPDF871 kB