Turniej o Puchar Wójta w piłce nożnej

28 Czerwca 2015 r. w Grochowcach odbył się Turniej o Puchar Wójta w piłce nożnej.

W rozgrywkach udział wzięły drużyny reprezentujące: Grochowce, Hermanowice, Ujkowice, Łuczyce, Nehrybkę, Krówniki, Pikulice i Rożubowice. Z udziału w turnieju zrezygnowali reprezentanci Łętowni.

Mecze w których wszyscy zaprezentowali wysoki poziom gry wyłoniły trzech finalistów: Grochowce, Hermanowice oraz Ujkowice z których najlepsi okazali się gospodarze. Drugie miejsce zajęły Hermanowice a trzecie Ujkowice.

Królem strzelców turnieju został reprezentant Hermanowic: Marcin Gierczak.

Gratulujemy wszystkim walki i zaangażowania.

Równolegle z turniejem obok stadionu trwał festyn w którym było wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

TV Podkarpacka - Artykuł oraz wywiady