Zakończenie roku szkolnego w Ostrowie

26 czerwca w Zespole Szkół w Ostrowie pożegnaliśmy uroczyście kolejny rok szkolny 2014/2015. Był hymn, nagrody dla najlepszych uczniów, wybitnych sportowców i podziękowania dla rodziców, którzy wspierają wszelkie inicjatywy szkoły.

Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum dostarczyli nam i sobie szczególnych wzruszeń. To był ich ostatni dzień w tej szkole, dla jednych po 3, dla innych po 6, a dla niektórych nawet po 9 latach nauki. Było wesoło, gdy nauczyciele mogli zobaczyć samych siebie w scence kabaretowej, było i smutno, gdy padły słowa pożegnania. Polały się łzy, których nikt się nie wstydził. Kolejna grupa fajnej młodzieży opuściła mury naszej szkoły i oby wiodło im się w przyszłym życiu jak najlepiej.

 Nadszedł czas wakacji - zasłużonego odpoczynku dla wszystkich.

Galeria zdjeć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.