Wakacyjny piknik w Ostrowie

23 sierpnia 2015 roku na Stadionie w Ostrowie rozpoczął się piknik z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Szczególnie milusińscy mieli szerokie pole do popisu. Wydzielono namiot, w którym dzieci mogły poddać się różnym zabiegom upiększania twarzy i reszty ciała. Było wydzielone miejsce na różne malowanki, zabawy, konkursy i loterie z nagrodami. Obok była okazja zapoznania się z zasadami gry w szachy i rozegrania partii tej królewskiej gry, czy to na małej, czy też na wielkiej rozkładanej szachownicy. Pani Policjantka po przygotowaniu i przeszkoleniu grupy chętnych dzieci zabrała je na miasteczko rowerowe, gdzie w praktyce wykazywały się znajomością przepisów ruchu drogowego i w zależności od stopnia opanowania wiedzy potrzebnej z tego zakresu były nagradzane upominkami bądź karane mandatami. Obok miasteczka rowerowego usytuowały się pojazdy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z Przemyśla, Policji oraz Jednostki OSP z Ujkowic. W pobliżu można było zaznać przyjemności przejażdżki konnej oraz dmuchanych zjeżdżalni.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się Ostrowskie Pierogi, kulebiaki, wypieki, chleb ze smalcem i kiszone ogórki, które przygotowały Mieszkanki Ostrowa. Po godzinie 19:00 spóźnialscy musieli się obejść smakiem nie kosztując tych wykwintnych specjałów. Paniom, które włożyły w przygotowanie tychże kulinariów należą się ogromne słowa uznania.

Dzieci miały możliwość korzystania z atrakcji dla nich przeznaczonych w wydzielonej odpowiednio części imprezy.

Na dorosłych czekały ustawione w innej części placu - na stadionie przed sceną parasole, na scenie prezentował się animator, który zabawiając dzieci starał się również przygotowywać coś atrakcyjnego dla dorosłych.

Kilka konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz loteria dla dorosłych była istotnym uzupełnieniem atrakcji przewidzianych na niedzielne popołudnie. 

Po godzinie 19:00 rozpoczęła się zabawa taneczna, która zakończyła się około godziny 2:00 w nocy.

Na zakończenie należy podziękować licznie przybyłym dzieciom z rodzinami, wszystkim gościom i uczestnikom pikniku wakacyjnego w Ostrowie.

Organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i uatrakcyjnienia tego ważnego dla społeczności Ostrowa i okolic wydarzenia należą się wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za ogromny wkład pracy.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.