Rowerowy Rajd Pamięci

W 76 rocznicę  napaści Związku Sowieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka serdecznie zapraszamy do udziału w Rowerowym Rajdzie Pamięci Ofiar faszyzmu niemieckiego, sowieckiego terroru i Syberyjskich Zsyłek oraz ukraińskiego nacjonalizmu.

Rajd odbędzie się  w dniu 16.09.2015r o godz.17.00.

Start i zakończenie Rajdu - skarpa przy Moście Brama Przemyska, skrzyżowanie ulicy Zadwórzańskiej  z Aleją Wolności (w miejscu planowanej budowy Pomnika Bohaterów Bitwy Zadwórzańskiej).

Trasa przejazdu obejmuje: most Brama Przemyska, Rondo Ofiar Wołynia, Aleję Solidarności, Rondo Kresowian, Aleję Wolności , ulicę Generała Władysława Andersa, most Zbigniewa Chabasiewicza, ulicę Monte Cassino, ulicę Bolesława Chrobrego i ulicę Zadwórzańską. / około 10,5km – głównie trasą rowerową/

Organizatorem  Rajdu  jest Stowarzyszenie  Pamięci  Polskich  Termopil i Kresów w Przemyślu. Tel.608-611-549

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.