Rowerowy Rajd Pamięci

W dniu 16 września 2015 roku o godzinie 17.00 rozpoczął się rajd rowerowy, którego uczestnikami byli również uczniowie Zespołu Szkół w Nehrybce wraz z nauczycielem p. Krzysztofem Kocyłą.

Celem rajdu było upamiętnienie ofiar faszyzmu hitlerowskiego, sowieckiego terroru, syberyjskich zsyłek oraz nacjonalizmu ukraińskiego. Uczestnicy przejechali rowerami udekorowanymi barwami narodowymi trasę liczącą ok. 10 km. 

Organizatorem było Stowarzyszenie Pamięci Polskich Termopil i Kresów w Przemyślu. Modlitwie w intencji ofiar przewodniczył ks. prałat Stanisław Czenczek. Rozpoczęcie i zakończenie rajdu odbyło się w miejscu planowanej budowy Pomnika Bohaterów Bitwy Zadwórzańskiej.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.