Wicemistrzynie Podkarpacia

W dniu 7 października 2015 roku w Łańcucie odbyły się finały wojewódzkie 6. Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. W zmaganiach piłkarskich w kategorii młodszych dziewcząt (uczennice szkół podstawowych) zespół reprezentujący Gminę Przemyśl zajął wspaniałe 2 miejsce ulegając w ostatnim meczu Orlikowi Harasiuki. We wcześniejszych meczach finału wojewódzkiego w Łańcucie nasze wspaniałe dziewczęta pokonały drużynę Szkoły Podstawowej z Baszni Dolnej 3-1 oraz Szkoły Podstawowej nr 11 z Dębicy 8:0. 

Droga do finału wojewódzkiego w turnieju nie była łatwa. W I rundzie zespół Gminy Przemyśl pokonał drużynę z Przemyśla 6-0 oraz Olimp Stubno 8-1 i drużynę Szkoły Podstawowej Nr 6 w Przemyślu. W II rundzie Nasze Dziewczęta zwyciężyły Szkołę Podstawową z Dynowa 11-2, SP Huwniki 12-0 oraz SP Dubiecko. W III rudzie – półfinale wojewódzkim nasza drużyna pokonała reprezentację Bukowska 5-1, Szkołę Podstawową Jaśliska 4-1 oraz SP Pobiedno. 

Skład zwycięskiej reprezentacji: Wiktoria Czyżowska, Aleksandra Sanocka, Emilia Kowalska, Kinga Wesołowska Martyna Fijałkiewicz (wszystkie z Zespołu Szkół w Ujkowicach), Oliwia Domina, Aleksandra Drymajło. Katarzyna Marmura Gabriela Mańkowska, Aleksandra Mnich ( z ZS Nehrybka). Nie byłoby tak wspaniałego osiągnięcia gdyby nie postawa, zaangażowanie i poświęcenie opiekunów – trenerów i jednocześnie nauczycieli Wychowania Fizycznego panów Bartosza Krucana (ZS Ujkowice) oraz Krzysztofa Jędrucha (ZS Nehrybka). 

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania całemu zespołowi za to wspaniałe osiągnięcie.

Galeria zdjęc

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.