Zbiórka zniczy na lwowskie cmentarze

Gmina Przemyśl włączyła się do akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Pamięci Polskich Termopil i Kresów Wschodnich w Przemyślu oraz Klub Inteligencji Katolickiej w Przemyślu. Aktualnie we wszystkich gminnych szkołach trwa  zbiórki zniczy, które zostaną zapalone na lwowskich cmentarzach przez Polskie Towarzystwo Opieki nad Grobami Wojskowymi we Lwowie. Chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Znicze można przynosić bezpośrednio do szkół najpóźniej do piątku 23.10.2015 r.

Koordynatorem akcji z ramienia Gminy Przemyśl jest Pan Krzysztof Kocyła – nauczyciel w Zespole Szkół w Krównikach.