Edukacja ekonomiczna w Gimnazjum w Grochowcach

Gmina Przemyśl znalazła się pośród 100 gmin w całej Polsce zakwalifikowanych do tegorocznej edycji projektu „Na własne konto” realizowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. W okresie najbliższych ferii zimowych w Gimnazjum w Grochowcach przeprowadzone zostaną zajęcia z ekonomii i przedsiębiorczości, których celem jest poszerzenie świadomości ekonomicznej uczniów, kształtowanie postaw przedsiębiorczych, rozwój umiejętności świadomego planowania własnej ścieżki zawodowej, zmniejszenie dysproporcji w znajomości narzędzi finansowych pomiędzy młodzieżą miejską a młodzieżą pochodzącą z terenów wiejskich.

Projekt ten dofinansowany jest przez Narodowy Bank Polski i ma na celu rozwój edukacji ekonomicznej wśród młodzieży.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.