Dzień Sołtysa

9 marca 2016 roku w Świetlicy Wiejskiej w Wapowcach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Sołtysa. Spotkanie rozpoczęło się przemówieniem Pani Marii Jakubowskiej. Następnie słowa uznania w kierunku sołtysów skierował Wójt Gminy Przemyśl - Andrzej Huk, dziękując za ich pracę oraz życząc zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków, przyjaznych relacji z mieszkańcami oraz sukcesów i satysfakcji z osiągniętych pozytywnych efektów w rozwiązywaniu lokalnych problemów.

Warto również przypomnieć, że 26 maja 2015 roku w gmachu Senatu Rzeczypospolitej Polskiej ogłoszono wyniki finału ogólnopolskiego konkursu „Sołtys Roku 2014” organizowanego przez „Gazetę Sołecką”. Zaszczytne miano „Sołtysa Roku” otrzymała Pani Maria Jakubowska, która od 25 lat jest Sołtysem wsi Grochowce oraz Prezeską Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Przemyskiego.

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy Wszystkim Sołtysom dalszych sukcesów.

Galeria

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.