Półkolonia w Grochowcach

Rozpoczęła się półkolonia w Zespole Szkół w Grochowcach, która potrwa 10 dni. Jej organizatorem jest Gmina Przemyśl, zaś koordynatorem GOPS w Przemyślu. 25 uczestników pod opieką p. Krzysztofa Kocyły, p. Bożeny Stępień oraz p. Anny Wiącek będzie przez 10 dni brać udział w różnego rodzaju zajęciach, spotkaniach i wycieczkach.

Już pierwszy dzień był bardzo atrakcyjny. Zaraz po zapoznaniu z zasadami bezpieczeństwa uczestnicy pod opieką wychowawców opracowali wewnętrzny regulamin zachowania. Następnie były rozgrywki sportowe, rysowanie, wspólne czytanie książki, zajęcia na placu zabaw, a nawet wyplatanie wianków.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.