Konkurs na plakat o tematyce patriotycznej

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Przemyśl do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie plakatu o tematyce patriotycznej.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Aktywni społecznie” finansowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Organizatorem konkursu jest Lokalna Grupa Działania „Ziemia Przemyska”, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Mieszkańców oraz Sympatyków Ostrowa i Ziemi Przemyskiej ADSUM, Ostrów 135, 37-700 Przemyśl.

Prace muszą być wykonane w formie plakatu. Dopuszczalne są wszystkie techniki plastyczne: rysunku, malarstwa, collage-u, grafiki komputerowej, fotografii, formy 3D, decoupage, scrapbooking. Format nie powinien być mniejszy niż A3 (duży blok rysunkowy) i nie większy niż A1 (100 X 70 cm).

Uczestnicy wykonują prace samodzielnie lub grupowo.

Każda osoba/grupa może wytypować do konkursu jedną pracę.

W terminie do 21 października 2016 r. prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Urzędu Gminy Przemyśl, ul. Borelowskiego 1, 37-700 Przemyśl.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie.

Attachments:
FileDescriptionFile size