Pełnomocnicy Komitetów Wyborczych Kandydatów na Prezydenta RP w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r. mogą dokonać dodatkowych zgłoszeń kandydatów na członków OKW na terenie Gminy Przemyśl do dnia 15 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00. Zgłoszenia należy przesłać w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. Oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

Obwodowe Komisje Wyborcze do, których można zgłaszać kandydatów:

1. OKW NR 1 KRÓWNIKI – Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 6).
  2. OKW NR 2 ŁUCZYCE – Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 5).
  3. OKW NR 3 HERMANOWICE –– Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 6).
  4. OKW NR 4 NEHRYBKA – – Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 9 (jest zgłoszonych 5).
  5. OKW NR 5 PIKULICE – – Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 5).
  6. OKW NR 6 GROCHOWCE – – Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 5).
  7. OKW NR 7 WITOSZYŃCE –– Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 5).
  8. OKW NR 9 KUŃKOWCE – – Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 4).
  9. OKW NR 10 WAPOWCE – – Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 6).
  10. OKW NR 11 OSTRÓW –– Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 11 (jest zgłoszonych 8).
  11. OKW NR 12 UJKOWICE – Liczba osób w komisji musi wynosić pomiędzy 5 a 7 (jest zgłoszonych 3).

Informacja Wójta