Gminne Obchody Święta Niepodległości

Gminne Obchody Święta Niepodległości w Ostrowie rozpoczęła uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Prałata Stanisława Czenczka. Po jej zakończeniu uczestnicy przeszli na Plac Szkolny. Tam odsłonięto okolicznościową Tablicę poświęconą 100 rocznicy odzyskania Niepodległości ufundowaną staraniem mieszkańców Ostrowa. Nasze święto zaszczyciła swoją obecnością Pani Anna Schmidt Rodziewicz, kierując do zebranych okolicznościowe wystąpienie. Uroczystość uświetniła Orkiestra Dęta z Medyki. Uczestnicy uroczystości po zakończeniu jej części oficjalnej udali się do Domu Ludowego w Ostrowie na okolicznościowy Koncert Patriotyczny w wykonaniu uczniów naszych szkół. Na zakończenie miało miejsce wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia 100 rocznicy odzyskania Niepodległości na terenie Gminy Przemyśl!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.