VIII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek OSP

W ubiegła niedzielę  w Orłach odbyły się VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu przemyskiego, w których wystartowało łącznie 18 drużyn w tym OSP Ujkowice. Komisję sędziowską powołał Komendant Miejski PSP w Przemyślu st. bryg. Tadeusz Kudyba, a Sędzią Głównym zawodów był bryg. Wojciech Domagalski. Organizatorami zawodów byli: Starosta Przemyski, który objął zawody honorowym patronatem, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Przemyślu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu oraz Urząd Gminy Orły.

Zawodnikom kibicowali nie tylko członkowie ich rodzin i mieszkańcy gminy Orły ale również przedstawiciele władz państwowych, samorządowych oraz służb mundurowych.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy medyczni z Grupy Ratownictwa PCK Przemyśl pod kierownictwem Łukasza Szarugi.

Kolejność  pierwszych miejsc w poszczególnych grupach przedstawia się następująco:

Grupa MDP „Dziewczęta”

1. OSP Niziny