Zapytanie ofertowe: Usuwanie i utylizacja wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Przemyśl

Gmina Przemyśl zaprasza Państwa do złożenia oferty cenowej na wykonanie przedmiotu zamówienia: "Usuwanie i utylizacja wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Przemyśl" w ramach programu priorytetowego: "Gospodarowanie odpadami innymi niż komunalne, Część II - Usuwanie wyrobów zawierających azbest: z udziałem środków udostępnionych przez narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie".

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (zapytanie_ofertowe.pdf)Zapytanie ofertowePDF5136 kB
Download this file (formularz_ofertowy.pdf)Formularz ofertowyPDF1257 kB
Download this file (umowa.pdf)UmowaPDF10232 kB

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.