W minionym tygodniu odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Seniorów Gminy Przemyśl kadencji 2026–2030.
Podczas spotkania wybrano Prezydium Rady. Funkcję Przewodniczącej objęła Bożena Guła, Zastępcą Przewodniczącej została Krystyna Szewczyk, a Sekretarzem Anna Sienkiewicz.
Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom Rady wyboru oraz życzymy owocnej pracy, wielu wartościowych inicjatyw i satysfakcji z działalności na rzecz seniorów oraz całej społeczności Gminy Przemyśl.
Liczba wyświetleń: 62