Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi

Wójt Gminy Przemyśl na podstawie Zarządzenia Nr 53/2016, z dnia 10 listopada 2016 r. zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie gminy Przemyśl do udziału w konsultacji dotyczących projektu uchwały w sprawie uchwalenia „ Rocznego programu współpracy gminy Przemyśl z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w 2017 roku”. Celem głównym Programu jest kształtowanie ładu społecznego w środowisku lokalnym poprzez budowanie partnerstwa między gminną administracją samorządową i organizacjami pozarządowymi, a także określenie czytelnych zasad w zakresie wspierania przez gminę działań organizacji. Konsultacja polega na wyrażeniu pisemnej opinii dot. załączonego w/w dokumentu przez uprawnione podmioty w terminie do 25 listopada 2016 r. i dostarczenie jej na adres: Gmina Przemyśl, ul. Borelowskiego 1, 37-700 Przemyśl lub przesłanie pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.