Konsultacje społeczne - Lokalny program rewitalizacji

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z opracowaniem DIAGNOZY STANU do „Lokalnego programu rewitalizacji dla  Gminy  Przemyśl”  mam  przyjemność  poinformować,  iż  w  dniu 1 czerwca 2017 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne dotyczące wyznaczenia obszaru rewitalizacji gminy.

Celem konsultacji, będących formą partycypacji społecznej, jest poznanie potrzeb oraz oczekiwań wszystkich interesariuszy, jak również wypracowanie spójnych działań w procesie rewitalizacji gminy. W trakcie konsultacji zorganizowane zostaną warsztaty i spotkania informujące o procesie rewitalizacji, o jego istocie, celach i zasadach prowadzania działań rewitalizacyjnych.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie spotkania z interesariuszami rewitalizacji w formie warsztatów, których celem jest omówienie i ocena propozycji wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji gminy, a także wyrażenie opinii, zgłaszanie propozycji i uwag. Spotkania odbędą się w następujących terminach:

1 czerwca 2017 r. w budynku Domu Ludowego w Ostrowie, Ostrów 135 o godzinie 12:00, dedykowane w szczególności przedstawicielom organizacji pozarządowych oraz pracownikom Urzędu Gminy Przemyśl oraz jego jednostek organizacyjnych,

1 czerwca 2017 r. w budynku Zespołu Szkół w Nehrybce, Nehrybka 188a o godzinie 14:45, dedykowane w szczególności mieszkańcom i podmiotom gospodarczym. W trakcie spotkań przeprowadzone zostaną także ankiety oraz wywiady.

Zachęcam do wypełnienia ankiety, dostępnej na stronie https://goo.gl/forms/85xRcNHJTFaW7b9B3 oraz zgłaszania propozycji, uwag i opinii z wykorzystaniem formularza ankiety.

Wójt Gminy Przemyśl
Andrzej Huk

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (plakat.jpg)PlakatJPG792 kB

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.