Dot. strat poniesionych w trakcie powodzi

Zgodnie z pismem Wojewody Podkarpackiego, znak: ŚR-V.630.26.2020 prosi się przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy Przemyśl o przekazanie do godziny 12.00 dnia  20 lipca 2020 r. informacji o wielkości strat poniesionych w trakcie powodzi w miesiącu czerwcu br.

Informacje proszę przekazać e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście do sekretariatu Urzędu.

Informacje dotyczą:

1. Miejscowość
  2. Nazwa podmiotu gospodarczego
  3. Zakres powstałych uszkodzeń
  4. Wartość strat (w zł)
  5. Źródło danych o stratach*

* np.: wycena zakładu ubezpieczeniowego, protokół komisji, ewidencja księgowa strat poniesionych w majątku podmiotu oraz środkach obrotowych, powstałych w wyniku powodzi itp.

Attachments:
FileDescriptionFile size