Coca cola Cup 2015

2 czerwca 2015 roku Reprezentacja Zespołu Szkól w Ujkowicach brała udział w finałach wojewódzkich Turnieju piłkarskiego - " Coca cola Cup 2015 " które odbyły się w Rzeszowie.

Aby wejść do turnieju wojewódzkiego dziewczyny musiały po drodze wygrać 2 turnieje eliminacyjne pokonując drużyny z Przemyśla, Medyki, Skołoszowa, Pruchnika oraz Fredropola.

Niestety finały wojewódzkie okazały się już nie tak łatwą przeprawą. Brakowało szczęścia, cwaniactwa boiskowego, ale porażki 1-2 z Kłyżowem, 0-1 z Jasłem, oraz 0-2 Adamówką wstydu nie przyniosły ostatecznie zajmując miejsce 7 w całym województwie Podkarpackim.

Drużyna występowała w składzie Buczek Dominika, Kurasz Julia, Kałuska Patrycja, Wesołowska Ewelina, Balicka Klaudia, Stachura Kamila, Pańko Justyna, Gabriela Wołk, Kowalska Wiktoria oraz trener Krucan Bartosz.

Gratulujemy zapału i życzymy sukcesów w przyszłości.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.