Konkurs na projekt muralu

Celem konkursu na projekt muralu jest wyłonienie najlepszego projektu muralu – wielkoformatowego malowidła, które zostanie zrealizowane przez Stowarzyszenie Maszynka Kreatywności na wiadukcie przy obwodnicy Biecza DK nr 28B w km 1+013 w miejscowości Korczyna.

Tematyka muralu: Mural inspirowany historią Biecza

Mural musi nawiązywać do historii Biecza, prezentować postacie ściśle związane z historią miasta, ze szczególnym uwzględnieniem motywu „Bieckiej Szkoły Katów”. Mural musi być czytelny i widoczny dla osób przejeżdżających samochodami obwodnicą Biecza.  Ma być zaproszeniem do odwiedzenia Biecza.

Prace konkursowe wraz z dokładnie i czytelnie wypełnioną Kartą Zgłoszeniową stanowiącą załącznik nr 2 do niniejszego regulaminu należy przesłać lub złożyć osobiście w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 lipca 2015 r. (liczy się data wpływu zgłoszenia) do Punktu Informacji Turystycznej Urzędu Miejskiego w Bieczu, Rynek 1, 38-340 Biecz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyboru najlepszego projektu muralu pod kątem walorów artystycznych, zgodności z tematyką konkursu dokona jury powołane przez Organizatora

Laureat konkursu na projekt muralu otrzymuje nagrodę pieniężną w kwocie 2000 zł brutto.

Chętnych do wykonania projektu zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu opisanymi w załącznikach poniżej.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.