Mistrzowie Matematyki i Ortografii

W czwartek 21 kwietnia 2016 r. w Sali Narad Urzędu Gminy Przemyśl laureaci gminnych konkurów „Mistrz Matematyki” oraz „Mistrz Ortografii” odebrali z rąk Wójta Gminy gratulacje, dyplomy i nagrody. Młodzi ludzie reprezentanci III klas Szkoły Podstawowej z terenu Naszej Gminy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z jakże trudnych dziedzin, a mianowicie polskiej ortografii i królowej nauk matematyki.

Poniżej mamy zaszczyt przedstawić finalistów, którzy otrzymali tytuły:

  • MISTRZA ORTOGRAFII:

I miejsce: Aleksandra Wójcicka – Zespół Szkół w Ostrowie;

II miejsce: Jakub Rostecki – Zespól Szkół w Łętowni;

II miejsce: Anna Kurdziel – Zespół Szkół w Nehrybce;

  • MISTRZA MATEMATYKI:

I miejsce: Jakub Pawłucki – Zespół Szkół w Nehrybce

II miejsce: Kacper Gerula  - Zespół Szkół w Ostrowie

III miejsce: Natalia Kowalska – Zespół Szkół w Ujkowicach

Wójt Gminy złożył także podziękowania nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursów za zaangażowanie, krzewienie zapału w młodych umysłach, trud i poświęcony czas. Życząc jednocześnie dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.