Szanowni Państwo!
W związku z zaplanowaną na dzień 5 lipca imprezą pn. „18. Święto Pieroga” zostaje zmienione oznakowanie i organizacja ruchu na drodze gminnej od kościoła do przepławki.
W niedzielę 5 lipca 2026 r. od godziny 12:00 do północy będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy od centrum wsi w stronę przepławki.
Na teren imprezy można dojechać jedynie od strony kościoła. Nie będzie możliwy wjazd od strony przepławki nad sanem.
Wszystkich gości i mieszkańców prosimy o dostosowanie się do zmian. Kierowców i pieszych będą wspierać w kierowaniu ruchem druhowie z OSP.

Autor: Dawid Janiszczak

Liczba wyświetleń: 61