Kocykowo 2015 - Piknik Rodzinny

W niedziele 27 września 2015 r. w Parku przy Zespole Szkół w Ostrowie odbył się Rodzinny Piknik "KOCYKOWO 2015" zorganizowany w ramach projektu "PODAJ DALEJ – profilaktyka przemocy domowej w Gminie Przemyśl". Współorganizatorami Pikniku byli Gmina Przemyśl, Zespół Szkół w Ostrowie oraz Stowarzyszenie ADSUM. Impreza miała na celu aktywizację i integrację środowiska lokalnego.

Teren Parku wokół Szkoły był w to pochmurne niedzielne popołudnie w 100% zagospodarowany licznymi atrakcjami dla całych rodzin. Nie zabrakło dmuchańców, namiotu, w którym odbywały się warsztaty bibułkarstwa artystycznego, malowanie twarzy, paznokci, ozdabianie odlewów gipsowych, robienie kasztanowych ludzików. Wsparły nas Harcerki z XIV Przemyskiej Drużyny Wodnej oferując dzieciom/młodzieży zajęcia plastyczno - techniczne, sportowe, a także zachęcając do udziału w drużynie zuchów powstającej w Ostrowie (spotkania w każdą sobotę w Z. S w Ostrowie w godz. od 10.00 do 12.00).

Dla rodziców i dzieci zostały przygotowane różne gry, konkursy, zabawy m.in. przeciąganie liny, zawody sportowe, składanie latawców.

Głównym punktem Pikniku, na który wszyscy z zainteresowaniem, a co niektórzy z ogromnymi emocjami czekali były dwa mecze w piłkę nożną. Pierwszy mecz o godz. 14.30 rozegrał się w składach mieszanych między Juniorami, czyli uczniami Zespołu Szkół w Ostrowie, a uczniami Szkoły Podstawowej w Łętowni. Tutaj swoją przewagę pokazali gospodarze ustanawiając wynik na 3:2. Bez względu na wynik wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale, brawa i gratulacje.

Następnie o godzinie 15.30 rozpoczął się mecz panów reprezentujących drużyny Ostrów Dół kontra Ostrów Góra. Zawodnicy z zaangażowaniem i ofiarnością walczyli o wygraną swojej drużyny zapewniając kibicom dużą dawkę dobrej zabawy. Mecz skończył sie wynikiem 4:2 dla reprezentantów Dolnego Ostrowa. Nikt chyba jednak nie czuł porażki, a raczej dumę z naszych dzielnych panów.

Dodatkowo podczas Pikniku, każdy mógł skosztować przygotowanych przez organizatorów oraz przybyłych mieszkańców Gminy Przemyśl słodkich smakołyków, wypieków, kiełbasek oraz kaszanki z grilla, kawy, herbaty.

To był wspaniały dzień, rodzinna atmosfera, moc atrakcji, pogoda jak na zamówienie!!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Rodzinnego Pikniku w Gminie Przemyśl „KOCYKOWO 2015” za zaangażowanie i aktywny udział.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.