Atrakcje turystyczne Gminy Przemyśl

Mając na uwadze zbliżający się sezon turystyczny 2016, Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl rozpoczyna promocję Twierdzy Przemyśl.

Pierwszym i najważniejszym elementem promocji jest stworzenie aktualnej bazy danych atrakcji turystycznych, czyli tego, czym Powiat Przemyski i Gmina Przemyśl mogą przyciągnąć turystów.

W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich zainteresowanych o pomoc w uzupełnieniu potrzebnych informacji dotyczących atrakcji turystycznych z terenu naszej gminy takich jak: zabytki, szlaki turystyczne gospodarstwa agroturystyczne, ścieżki przyrodniczo-edukacyjne, godne polecenia obiekty noclegowe oraz gastronomiczne. Wszystkie inicjatywy, interesujące wydarzenia, atrakcje oferowane przez ludzi tj. rękodzieła, regionalne jedzenie, przejazdy na koniach, kuligi oraz wszelkiego rodzaju miejsca, gdzie turysta może skorzystać z nauki np. garncarstwa, ceramiki artystycznej, pieczenia chleba, filcowania, itp.

Jest to wielka szansa dla Gminy Przemyśl i jej mieszkańców na bezpłatną promocję.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie przygotowanych formularzy dostępnych u Sołtysów, w Urzędzie Gminy Przemyśl (ul. Borelowskiego 1, 37-700 Przemyśl) lub na stronie www.gminaprzemysl.pl i dostarczenie ich do urzędu osobiście, pocztą lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23.03.2016 r.

 Liczymy na dobrą współpracę.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.