Jednogłośne absolutorium dla Wójta Gminy Przemyśl

24 czerwca odbyła się sesja Rady Gminy Przemyśl, podczas której Radni głosowali nad udzieleniem absolutorium Wójtowi za wykonanie ubiegłorocznego budżetu.

Głosowanie radnych nad uchwałą absolutoryjną zostało poprzedzone analizą sprawozdania z wykonania budżetu za 2015 r. Regionalna Izba Obrachunkowa również pozytywnie zaopiniowała sprawozdanie z wykonania budżetu.

Radni jednogłośnie udzielili Wójtowi absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Andrzej Huk podziękował za wynik głosowania i zapewnił o dalszych intensywnych działaniach na rzecz rozwoju gminy Przemyśl.