Pożegnanie Skarbnika Gminy Przemyśl

W piątek 24 czerwca 2016 r. podczas XXV sesji Rady Gminy Przemyśl pożegnaliśmy odchodzącą na zasłużoną emeryturę Panią Danutę Zbieg - Skarbnik Gminy. Pan Wójt Andrzej Huk w imieniu całej społeczności gminnej złożył najserdeczniejsze podziękowania za wieloletnią efektywną pracę, pełne zaangażowanie, wytrwałe dążenie do założonych celów, wszelką pomoc i owocną współpracę ze wszystkimi podmiotami naszej Gminy oraz rozważne i odpowiedzialne zarządzanie finansami, merytoryczne wsparcie wszelkich działań służących potrzebom naszej społeczności, jak i za uśmiech i pozytywną energię wnoszoną w codziennych  kontaktach.

Życzenia wszelkiej pomyślności, wielu lat zdrowia i zasłużonego spokojnego odpoczynku złożyli również Radni i Sołtysi Gminy Przemyśl.

Pani Skarbnik – Danucie Zbieg życzymy, by ten nowy rozdział życia obfitował wieloma nowymi ciekawymi doświadczeniami i spełnieniem niezrealizowanych dotąd zamierzeń.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.