Nauczyciele na "szóstkę"

13 października 2016 roku Wójt Gminy Przemyśl z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składając serdeczne podziękowania za wszelkie starania i zaangażowanie w proces nauczania, wychowania i kształtowania odpowiedzialnych postaw młodych ludzi wręczył nagrody dla najbardziej wyróżniających się nauczycieli.

Byli nimi: Pani Małgorzata Barszczak, ks. Robert Grela oraz Pan Sławomir Jakubiec.

Gratulujemy wytrwałości i staranności w codziennych działaniach edukacyjnych i wychowawczych, które skutkują wymiernymi efektami w postaci bardzo dobrych wyników i osiągnięć uczniów.